facebook
Newsletter

Hotel SPA blisko Warszawy nad jeziorem 

Romantyczny wypoczynek we dwoje, wczasy w rodzinnym gronie, szkolenia czy też firmowa integracja – bez względu na cel przyjazdu dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do Hotelu Dębowa Góra Active & SPA blisko Warszawy, położonego nad malowniczym jeziorem wśród zieleni lasów. Park Krajobrazowy, w otulinie którego się znajdujemy, gwarantuje naszym Gościom wyjątkową atmosferę wypoczynku w ciszy i spokoju o każdej porze roku. Nasz hotel SPA to oferta zarówno na wakacje, jak i na krótki wypoczynek w ciągu roku. Odpoczynek w SPA nad jeziorem, zapewnia regenerację ciała i duszy niezależnie od pory roku czy pogody. Kompleksowa oferta hotelu spa blisko Warszawy gwarantuje, że – niezależnie od miesiąca czy pogody – każdy z Gości będzie zadowolony. Zapewniamy dostęp do SPA&Wellness (Sauny, Jacuzzi, 6 gabinetów SPA), Siłowni, Groty solnej oraz wielu atrakcji na świeżym powietrzu. Nasz hotel SPA nad jeziorem to nie tylko miejsce, którego niewątpliwą zaletą jest idealne położenie – okolice Warszawy, Łodzi i Torunia – ale też ciągłe poszukiwanie nowych atrakcji dla Gości. Jesteśmy hotelem rodzinnym, staramy się by wypoczynek u nas był komfortowy niezależnie od wieku. Rodzinny hotel blisko Warszawy to wspaniały pomysł na weekend, lub spontaniczny urlop.

Komfortowe pokoje i apartamenty, restauracja z widokiem na jezioro, zabiegi SPA, strefa Wellness i aktywności fizycznej, profesjonalne zaplecze konferencyjne oraz szereg innych udogodnień – to wszystko czeka specjalnie na Państwa w hotelu SPA niedaleko Warszawy – w Płocku. Niech województwo mazowieckie pokaże Państwu swoją inną twarz – relaks blisko natury. Nasz hotel w centrum Polski ma jeszcze jedną zaletę – szybko dojedziesz do nas z każdego zakątka Polski. Jeśli hotele nad jeziorem, centra konferencyjne i miejsce na idealny wypoczynek – to tylko Hotel Dębowa Góra Active & SPA. Wybierz się na relaksujący odpoczynek do naszego SPA niedaleko Warszawy, poznaj malownicze okolice Płocka. Jeziora, lasy, piękne widoki i urzekający spokój – to wszystko czeka na Ciebie i Twoich bliskich w SPA koło Warszawy.

Oferujemy całą gamę prozdrowotnych aktywności fizycznych, animacji dla dzieci, wyśmienitą i zdrową kuchnię.

Zapraszamy do Hotelu Dębowa Góra.